Nokia láká zelenou na Nokia s Androidem nebo je to celé jinak?

Nokia láká zelenou na Nokia s Androidem nebo je to celé jinak?

Nokia láká na MWC 2014 zeleným X - nepřímo tím potvrzuje Nokii s Androidem a spekulace o žádné nové Lumii.

21.2.2014, Jan Šimek

Telefonu Nokia X by se dal přidělit titul za jeden z nejsledovanějších telefonů Mobile World Congress 2014. Sama Nokia sdílí různé teasery, videa a ke všemu jsem každý den svědky nové tajné fotografie či podrobnějších specifikací. Většina skalních fanoušků (poslední dobou hodně omílané slovo) si ťuká na hlavu, proč se nejspíše na MWC nedočkáme žádné Lumie? Nebo to bude nakonec všechno jinak...?

Zeleným neformálním pozvánkám předcházela jedna velmi oficiální se sloganem ,,Meet us under the tree." V té době se spekulovalo o hordě Lumií a jedné Nokia s Androidem. Na Valentýna Nokia šokovala celý svět zezelenáním svých sociálních sítí. Okamžitě se začalo spekulovat o důvodech tohoto počinu. Všechny spekulace se shodovaly v tom, že se jedná o první teaser na Nokia X, což by měla být první Nokia s OS od Googlu bez Googlu. Tyto spekulace víceméně potvrdil článek na Nokia Conversation, který ukazoval první tajemný teaser se zeleným X  zvýrazněným šipkami. Poté se na internetu objevila celá řada obrázků ukazující to samé - tajemné zelené X. 5 dnů před prezentací Nokia uveřejnila video, ve kterém mají hlavní roli kachny.

Proč si Nokia vybrala zrovna kachnu? Zatím nevím, ale objevila se zde zajímavá konspirační teorie: celá Nokia X je jen kachna, která má pomoct utajit připravované Lumia produkty. Teorie vcelku zajímavá. Nad její pravdivostí si můžete zapřemýšlet. 

Dočkáme se Lumií?

Otázka vcelku prostá, na kterou by před týdnem byla odpověď velmi jednoduchá, si na svou konečnou odpověď bude muset ještě počkat. O jakých Lumiích se zatím spekuluje? Nejčastěji slyšíme o Lumia 930 a Lumia 630. Ani jeden model by však neměl být nikterak vybavený, což je nejen škoda pro uživatele, ale vzhledem k současnému portfoliu Lumií i velká marketingová chyba. 

Velké rozuzlení nastane 24. února v 8:30. Celé dění můžete sledovat ve speciální aplikaci MWC 2014 zde

Diskuse:

1–1 z 1
autor:Jakub 21. 2. 2014 21:23 | link
nadpis:Skloňování..odpovědět
V nadpisu máte chybu v druhé nokii, vypadá to opravdu blbě.
1–1 z 1
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

honzasima

Fanoušek Finského výrobce Nokia a přístrojů Lumia, hrdý majitel Lumia 1320. Twitter přezdívka: @jan_simecek

Zobrazit diskuzi