Přidání příspěvku do diskuse

Příspěvek, na který reagujete

autor:Dave (*..) 23. 1. 2014 08:27
nadpis:Re: Re: spokojenost sama
Lumia 820 je, bohužel, jediný telefon z řady Lumia, který nemá Gorillu. Sklíčko je sice skleněné, což je tvrdší než plast, ale Gorilla to není. Je to trochu škoda, ale když se s telefonem nehází ( :-) ) tak to není na zas až tak na škodu. Vydrží bězné používání a kdo se bojí, tak si na to koupí ochrannou folii.
Jinak k tématu. S WP8 taky nemám sebemenší problém, všechno šlape jak má, aplikací je už dostatek (aspoň ty, které jsou opravdu potřeba), jen jediná vada je snad to, že nejdou instalovat aplikace na SD kartu.
Ku příkladu, když si chci nainstalovat nějakou lepší hru, nevejde se mi tam víc než jedna. Telefon totiž potřebuje místo nejen pro nainstalovanou hru samotnou, ale i na její instalačku, což může dohromady hodit klidně i 3 GB. Instalačka je sice pak smazána a nějaké místo se uvolní, nicméně s další větši hrou se můžete rozloučit.
V tomto ohledu bude asi Android lepší. Druhá možnost je si koupit Lumii, která má větší interní pamětˇ. Jinak jsem měl příležitost ,,hrát" si s několika telefony s Androidem a žádný z nich nedosahoval rychlosti WP 8.
 

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné