Přidání příspěvku do diskuse

Příspěvek, na který reagujete

autor:Martin (*..) 26. 1. 2014 18:04
nadpis:Umíte vůbec číst ?!
Četli jste někdo slespon nadpis tohoto článku. Nápověda Droid v Nokii!!! Takže aaaaaanoooo čtou to lidi co maj Nokie a zkušenost s droidem. Už to chápete!!!
Dále - většinu bezpečnostních prvků a novinek v automobilovém průmyslu zavedl Mercedes a představil ve své nejvyšší třídě S. Většinu z těchto věcí dnes používají všechny korejské automobilky,proto bych si neměl koupit auto od Kie,nebo Hyundaie,když veškeré testy říkají že jde o velice dobrá auta a v parametrech cena/užitek jsou daleko nad evropskými!! To musí dojít i vám,že píšete hlouposti.
Pokud chcete bezpečí pro svoje data,tak si kupte blackberry.
A ano moje představa o vlajkových lodích mezi telefony,že prostě musí mít něco navíc.To že Lumie neumějí ani to základní je fakt. Pokud vám to nevadí,vaše věc,asi taky nepotřebujete chytrý telefon!!
Bohužel LED/plazma/lcd s wifi není standartem a na většině chat a už vůbec ne v cizině v hotelech,kde by to člověk nejvíce využil.Až to tak bude,neni problém zařadit hdmi vedle infraportu a rozloučit se s ním jako se zbytečností. Jak inteligentně nahradíte FM transmitter? Hudební výstup jako takový.Dokonce mnou akceptovaná L925 má hudební výstup tak žalostnej,že nemá smysl investovat do lepších sluchátek.
Tímto se loučim s mynokia, protože celková úroven zde klesla pod únosnou mez.
 

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné