Bluetooth reproduktory Nokia MD-5W

Bluetooth reproduktory Nokia MD-5W

Kvalitní stereo a nahlas!
Mobil dokonale poslouží jako MP3 přehrávač, rádio i zásobárna nejlepší muziky. Není nutné ho poslouchat jen do sluchátek. Nyní můžete osvobodit hudbu a zaposlouchat se do ní pomocí stereo reproduktorů Nokia MD-5W.

4.3.2008, Redakce

Přenosné reproduktory s bezdrátovou technologií bluetooth vám umožní poslouchat hudbu uloženou ve mobilu nahlas a to ve velmi dobré kvalitě. Navíc se nemusíte bát, že při poslechu hudby zmeškáte hovor, reproduktory fungují i jako handsfree s hlasitým odposlechem. Funkce pro telefonování jsou podobné, jako mají klasická bluetoothová sluchátka, dovolí přijmout, ukončit nebo odmítnout hovor, použít hlasové vytáčení nebo zavolat na poslední volané číslo. Při příchozím hovoru začnou reproduktory nahlas přehrávat vyzváněcí tón a při přijetí hovoru už můžete mluvit. Když hovor ukončíte, přístroj se opět vrátí k přehrávání hudby(záleží i na telefonu). Přehrávat můžete nejen přes bluetooth, ale můžete připojit zařízení za pomoci klasického 3,5mm jacku. Reproduktory mohou být napájeny z baterie, nebo přímo nabíječkou. Plně nabitá baterie vám zajistí až 30 hodin poslechu.

Obsah balení: Bluetooth reproduktory Nokia MD-5W, 4 x AA baterie, Cestovní nabíječka Nokia AC-4, Nokia zvukový kabel CA-63U, uživatelská příručka.

Skvělé reproduktory Nokia MD-1 vytvoří domácí diskotéku

Udělejte si doma vlastní diskotéku a pobavte se s přáteli při pěkně hlasité muzice. Nebo si jen přehrajte oblíbenou muziku, kterou máte uloženou přímo ve vašem telefonu.

Sluchátka Nokia BH-604

Rozhlížíte se po nějakých kvalitních hudebních sluchátkách? Mají být navíc bezdrátové? Chtěli byste je nosit na cestách, doma, v kanceláři, prostě všude? Pořiďte si sluchátka BH-604 a všechny starosti vám odpadnou.

Shazam ID (3rd)

Aktualizováno

Slyšíte v rádiu nebo v televizi povědomou písničku a nevíte její název a ani interpreta? Pro všechny hudební fajnšmekry tu je interaktivní analyzér, který na základě krátké nahrávky skladby poví všechno o požadované skladbě. A to nejlepší? Tato chytrá aplikace je zcela zdarma. Shazam ID nesmí chybět ve výbavě žádného hudebního smartphonu.

 

redakce

Redakce myNokia.cz se specializuje na operační systémy v přístrojích Nokia Symbian, MeeGo a Windows Phone.

Zobrazit diskuzi