Skvělé reproduktory Nokia MD-1 vytvoří domácí diskotéku

Skvělé reproduktory Nokia MD-1 vytvoří domácí diskotéku

Udělejte si doma vlastní diskotéku a pobavte se s přáteli při pěkně hlasité muzice. Nebo si jen přehrajte oblíbenou muziku, kterou máte uloženou přímo ve vašem telefonu.

30.5.2006, Redakce

S novým hudebním modulem Nokia MD-1 můžete mít požitek z hudby jak často chcete. Je ideální pro poslech rádia a MP3 přehrávače v mobilním telefonu doma i v zaměstnání. Zařízení se dvěma reproduktory lze připojit k telefonům různých tvarů a velikostí, které jsou vybaveny konektorem rozhraní Pop-Port™.

Zvuk ve vysoké kvalitě a malé atraktivní provedení

Vestavěný mikrofon, ovládání hlasitosti , tlačítko pro příjem / ukončení hovoru

Anténa FM rádia

Konektor Pop-Port™ pro připojení kabelem

Vstup audio a funkce automatického ztlumení pro připojení vnějších zvukových zdrojů (připojovací kabel je prodáván zvlášť)

Bluetooth reproduktory Nokia MD-5W

Kvalitní stereo a nahlas!
Mobil dokonale poslouží jako MP3 přehrávač, rádio i zásobárna nejlepší muziky. Není nutné ho poslouchat jen do sluchátek. Nyní můžete osvobodit hudbu a zaposlouchat se do ní pomocí stereo reproduktorů Nokia MD-5W.

Nokia & HARMAN: JBL PlayUp - bezdrátový NFC reproduktor pro zařízení Lumia

Nokia a HARMAN uzavřeli partnerství pro rozvoj inovativních bezdrátových spotřebitelských zvukových technologií. Exkluzivní řada produktů debutuje s příslušenstvím JBL PlayUP Portable Wireless Speaker.

redakce

Redakce myNokia.cz se specializuje na operační systémy v přístrojích Nokia Symbian, MeeGo a Windows Phone.

Zobrazit diskuzi