Aktualizace Belle Extra Buttons s novými funkcemi!

Aktualizace Belle Extra Buttons s novými funkcemi!

Povedená a velice populární aplikace Belle extra buttons se dočkala nové verze. Ta přináší několik vylepšení, které posouvají aplikaci z uživatelského hlediska opět o krok dále.

19.9.2013, Libor Žuffa

Mezi uživateli velice oblíbená aplikace Belle extra buttons vyšla nedávno v nové verzi 3.0 a přináší několik změn které opět zpříjemní uživatelům práci s telefonem. Přidává možnosti rychlého spuštění některých aplikací, využívá gest k nejrůznějším účelům a zefektivňuje tak práci s mobilním telefonem.

Na našich stránkách se už o této aplikaci psalo v hezké recenzi, tudíž se nebudu zaobírat možnostmi nastavení a funkčností jednotlivých položek na displeji. To vše se dočtete v recenzi na Belle extra buttons, kde je celý návod doplněn také přehlednými obrázky.

Nyní k novinkám. Ve verzi 3.0 se objevuje možnost ovládat senzor okolního světla a jas displeje. Na výběr jsou dvě možnosti ovládání jasu displeje. Jednak je to klasický posuvník, kde si nastavíte jas displeje dle svého, případně si můžete nastavit ovládání jasu pouhým ťuknutím na ikonku a to ve čtyřech přednastavených krocích po 25%.

Druhé vylepšení se týká ikonek ve vysouvacím menu. Jejich klasická funkce je pouhé zapnutí či vypnutí wi-fi, bluetooth, mobilních dat a tónů. Nyní ovšem můžete pomocí gest jednoduše otevřít i nastavení daného prvku. To znamená, že pokud si přejete otevřít nastavení bluetooth, stačí se dotknout ikonky a "potáhnout" ji dolů stejně, jako například celé vysouvací menu. Pro dokonalou ukázku jsem přidal také obrázek ze serveru dailymobile.com, kde je vše výborně znázorněno.

A dobrá zpráva na závěr, dříve zpoplatněná plná verze je nyní v Nokia obchodu zcela zdarma. Není ovšem známo, zda se jedná pouze o akci, nebo je aplikace bezplatná trvale. Proto doporučuji stahovat co nejdříve:-)

 

Výrobce: MrAlshahawy
Download:

zde (full)

Systém: Symbian Belle
Cena: Zdarma

Hodnocení autora

Jak hodnotíme?

Hra Miny, aneb stará dobrá logická klasika!

Známá a jednoduchá hra, ve které ztratíte pouhým hledáním min a procházením minového pole v několika úrovních spousty času.

Spekulace: Vrátí se Symbian do mobilních telefonů?

Zamyšlení nad tím, zda můžeme v nově nastalé situaci doufat v návrat Symbianu do nových mobilních telefonů.

Konec jedné trosky, Fruit Ninja HD konečně ke stažení, zaplatí ho ale znovu všichni

Už jsme mysleli, že se ho nedočkáme. Fruit Ninja konečně ke stažení v HD rozlišení, se všemi funkcemi známými z konkurenčních platforem.

Diskuse:

1–8 z 8
autor:kosmik 19. 9. 2013 00:41 | link
nadpis:...odpovědět
kym je to zdarma tak si stiahnem instalacku :D mozno si to niekedy vyskusam ked si z nudy zapnem N8
autor:Vlado 19. 9. 2013 15:10 | link
nadpis:MrAlshahawy ma narodeniny?odpovědět
Super, ďakujem za výborný tip!
:)
autor:Alex.1a 24. 9. 2013 08:58 | link
nadpis:symbianodpovědět
...aplikace je super, škoda jen, že byla zdarma asi jenom jeden den, ale stihl jsem to stáhnout + ještě dvě od stejného výrobce. Takhle soft. vytuněnou N8 můžou užifatelé Win. mobile jenom závidět.
autor:Vlado 24. 9. 2013 09:20 | link
nadpis:je to superodpovědět
... zadarmo bola 5 dní. Táto verzia aplikácie je už veľmi dobre odladená a má neskutočne mnoho možností nastavení a mnoho možností voľby zobrazenia (témy) extra tlačítok.
autor:Metyn 9. 10. 2013 00:09 | link
nadpis:Supr věcodpovědět
Stihl jsem si ji vzít v té akci a nelituju toho, extra tlačítka a širší využití horní lišty, to ani nemluvím o možnosti posunu písní při stáhnutí notifikační lišty. Pár much má, ale pozitiva převažují.
autor:Karel 14. 10. 2013 16:12 | link
nadpis:Super aplikaceodpovědět
Taky jsem ji stihl stáhnout,když byla zadara. Velice povedená aplikace a super vylepšení mé N8 :-)
autor:jojo 30. 10. 2013 15:53 | link
nadpis:Zdarmaodpovědět
Že by 30 korun bylo zdarma?
autor:Karel 4. 11. 2013 10:48 | link
nadpis:Re: Zdarmavýše | odpovědět
Zdarma byla jen pár dní,ale i těch 30 Kč bych za ní dal,vyplatí se to :-)
1–8 z 8
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

libca

Jako každý z našeho týmu jsem velký fanda do mobilních telefonů, zvláště pak značky Nokia. Pokud bych si měl vybrat nejoblíbenější téma k článku, tak to budou jednoznačně novinky a uniklé informace. Nerad píši recenze o aplikacích. Mimo psaní článků mě můžete vidět i na našem fóru pod přezdívkou libca.

Zobrazit diskuzi