Eq widget: Pokročilý ekvalizér přímo na domovské obrazovce

Eq widget: Pokročilý ekvalizér přímo na domovské obrazovce

Využijte hudební potenciál svého Symbianového telefonu na maximum díky aplikaci eq widget, pomocí které upravíte kvalitu reprodukované hudby dle vlastních preferencí.

22.7.2013, Libor Žuffa

Výborná a jednoduchá aplikace, nebo spíše pouze widget, který si oblíbí především hudební nadšenci, vychutnávající si zvuk ze svého telefonu v maximální míře a kvalitě. Zcela jistě existuje spousta aplikací, které dokáží pracovat jako hudební ekvalizér, ale eq widget sází především na jednoduchost ovládání přímo z domovské obrazovky bez nutnosti zapínání aplikace. Widget si můžete na plochu umístit ve dvou velikostech tak, abyste vždy měli na výběr a mohli si tak obrazovku uspořádat dle vlastní libosti.

     

Další výhoda je možnost ovládání hlasitosti skrze malý posuvník. Bohužel widget nepodporuje ovládání pomocí tahů, nebo gest chcete-li. To tedy znamená, že musíte vždy klepat na ukazatel plus, nebo mínus. Tato funkce je ale přebytečná a jen doplňuje škálu možností widgetu, jelikož hudební přehrávač můžete ovládat jednoduše fyzickými tlačítky na telefonu.

     

Asi největší předností widgetu je upravitelnost jednotlivých nastavení. Kdykoli si můžete upravit přednastavený hudební profil tak, aby vám vyhovoval co nejlépe. Zároveň je zde možnost vytvořit si svůj vlastní profil, ale pro jeho vytvoření je nutné znát vlastnosti daných sloupců, takže naprostá většina si vystačí s přednastavenými profil, které jsou Bass, Classic, Jazz, Pop a Rock.

 

Výrobce: d13
Download: Obchod
Systém: Symbian Anna, Belle
Cena: 30 Kč,-


Hodnocení autora


Jak hodnotíme?

  Zdroj: Allaboutsymbian.com

 

 

 

 

 

 

Dvacet nejlepších her pro Symbian^3: Část první

Top dvacítka výborných her pro dotykový Symbian. Na své si přijdou hráči téměř všech žánrů, od sportovních her až po logické.

Hra Miny, aneb stará dobrá logická klasika!

Známá a jednoduchá hra, ve které ztratíte pouhým hledáním min a procházením minového pole v několika úrovních spousty času.

Nokia potvrdila 808 Pure View jako poslední telefon se Symbianem

Nokia dnes potvrdila, co už všichni dlouho tušíme, model 808 Pure View je posledním telefonem se Symbian Belle.

qooSaver: Všechny důležité informace na zamknuté obrazovce

Zjednodušte si život díky aplikaci qooSaver, která vám dokáže zobrazit všechny důležité, ale i doplňkové informace přímo na zamknuté obrazovce jako spořič displeje.

Spekulace: Vrátí se Symbian do mobilních telefonů?

Zamyšlení nad tím, zda můžeme v nově nastalé situaci doufat v návrat Symbianu do nových mobilních telefonů.

Malá Nokia Lumia 620 s velkou výbavou v podrobné recenzi

Nejmenší a druhá nejlevnější Lumia s Windows Phone 8 nabízí výměnné kryty v bláznivých barvách, kvalitní displej a výbavu srovnatelnou s výrazně dražšími modely. 

Operátoři opět vydírají zákazníky, blokují WhatsApp a Viber

Nahrazujete zprávy oblíbenými messengery? Když vyčerpáte FUP u operátorů, máte smůlu! Vodafone a O2 tiše zablokovali komunikační porty a ponechali jen web.

Diskuse:

1–4 z 4
autor:Jura 22. 7. 2013 12:22 | link
nadpis:Díkyodpovědět
Díky za pěknou recenzi tohoto widgetu.
autor:metyn 808 22. 7. 2013 23:55 | link
nadpis:dobrá práceodpovědět
pěkná aplikace. Před koupí by mě zajímalo zda to svede zvuk z přehrávače o dost vylepšit? Zda to za to stojí?
autor:Libor Žuffa 23. 7. 2013 21:32 | link
nadpis:Re: dobrá prácevýše | odpovědět
Zkus si jednoduše někde najít verzi 1.0, tam nemůžeš upravovat jednotlivá chémata a ani nemá více velikostí, ale vykoušíš si aspoň, jestli se ti bude líbit;-).
autor:hodnypaja 23. 7. 2013 16:48 | link
nadpis:gutodpovědět
Čau metyne nejlepší zvuk podle mě má QuasarMX, má ale hloupé ovládání, já používám Folder play,je rychlý,umí hlavně i po adresářích což je pro mě nejdůležitější a umí i Flac. Pokud chceš poslouchat jen trochu kvalitně vyzkoušej hudbu ve formátu Flac. Pokud by tě zajímalo víc napiš na hodnypaja@seznam.cz
1–4 z 4
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

libca

Jako každý z našeho týmu jsem velký fanda do mobilních telefonů, zvláště pak značky Nokia. Pokud bych si měl vybrat nejoblíbenější téma k článku, tak to budou jednoznačně novinky a uniklé informace. Nerad píši recenze o aplikacích. Mimo psaní článků mě můžete vidět i na našem fóru pod přezdívkou libca.

Zobrazit diskuzi