Nokia 803 - Poslední Nokia se Symbian Belle?

Nokia 803 - Poslední Nokia se Symbian Belle?

Na zahraničních serverech se objevil koncept nového telefonu Nokia 803. Měl by nabídnout zatím nejlepší fotoaparát v Nokia telefonech.

10.2.2012, Jan Garaj

Nový model s označením Nokia 803 by měl být podle zvěstí posledním špičkovým zařízením se Symbianem. Hlavním tahákem by měl být 4‘‘ palcový displej a fotoaparát, jaký tu doposud nebyl. Podle obrázku se však dá usoudit, že v případě přítomnosti 4‘‘ displeje nebude telefon patřit mezi nejmenší. Nokia by mohla být dostupná už v květnu letošního roku. Zbývá jen doufat a těšit se na nový model s neobvyklými parametry.

 

Další vlastnosti:

  • MicroSIM
  • NFC
  • Fotoaparát s xenonovým bleskem (zatím nepotvrzené parametry)
  • HDMI výstup
  • Gorilla glass
  • Nokia Belle
  • 4'' AMOLED displej

První uživatelské zkušenosti s Nokia 808 PureView

Nokia 808 je neočekávanějším přístrojem ze stáje Nokia pro rok 2012. I u nás bude brzy k mání Jaké jsou tedy první dojmy den po koupi? Na to zodpověděl bloger Abdulla a my přinášíme exkluzivní překlad jeho recenze. 

Diskuse:

1–1 z 1
autor:Milan 10. 2. 2012 00:20 | link
nadpis:803 ala N9/800odpovědět
A mě by se spíš líbila 803 v těle N9 včetně toho skvělýho displeje :)
http://mynokiablog.com/2011/12/14/nokia-803-nokia-820-830-symbian-and-wp-lumia-nokia-n8-12mp-successors-pic/
Jak dokládají ty silikonové obaly s mohutným výřezem, tak i v tomto těle se dá udělat výčnělek. No a od toho je tu pokrok, aby se vyvinula mnohem lepší optika s lepšími parametry jako má N8 + minimálně stejný snímací čip a to vše aby se vlezlo do tenčího těla. Každopádně čip pujde asi i směrem N9 s "hybridním" poměrem stran s ideálními ořezy mezi 4:3 a 16:9.
Jina s tím "tenčím" fotoaparátem myslím už nějaká společnost přišla a šuškalo se o použití u iPhone.
1–1 z 1
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

gary90

Nejsem expert ale vášnivý fanda techniky. Mobily mě zajímají už dlouho ale díky myNokii se mi daří upěvňovat vztah s telefony. Baví mě mobilní technika přes FW až po samotné programování aplikací. Každý týden mě můžete s mým kolegou Michalem Poláčkem potkat v Nedělních tématech.

Zobrazit diskuzi