Nokia 808 PureView vyslána do oblak nad Berlínem

Nokia 808 PureView vyslána do oblak nad Berlínem

Technologie PureView se dá prezentovat různými způsoby. Na pravidelném workshopu pořádaném v Berlíně lidmi okolo Nokia Maps napadlo, že 808 vloží do krabice, přivážou k héliovému balónku a vypustí 200 metrů vysoko, natočili přitom i video.

19.7.2012, Redakce

 

Nokia 808 PureView se stala hlavní hrdinkou workshopu, který se odehrává každých 9 týdnů v Berlíně. Nejprve telefon vypuštěný na provázku v parku u muzea měl nafotit sérii snímků. Jeho druhým úkolem bylo natočit Full HD (1080p) video, to už přístroj ale vynesli na střechu budovy Nokia. Nejlepší výřez z natočeného videa si můžete prohlédnout níže, rovněž je dostupný i v maximálním rozlišení

Prohlédněte si také kratký sestřih z experimentu "THE 808 PROJECT" v kartě Video. 

 

Provádíte s vaším telefonem také "psí kusy"? Budeme rádi, když se s námi podělíte o zajímavé zážitky v diskuzi.

 

Zdroj: NokiaConversation

 

Nokia 808 PureView: zahájení prodeje v Nizozemsku ve velkém stylu

Nokia Netherlands nedávno pozvala média na pláž poblíž Zandvoortu, aby demonstrovala technologii PureView v praxi. Zahraniční kolegové z BesteProduct zveřejnili video z této události natočené zařízením Nokia 808 PureView.

První dojmy: Nokia 808 PureView a Nokia Belle FP1

První uživatelské dojmy z nejočekávanějšího telefonu letošního roku se systémem Symbian. Přístroj s dokonalým fotoaparátem se může právoplatně pyšnit titulem král foto mobilů.

První uživatelské zkušenosti s Nokia 808 PureView

Nokia 808 je neočekávanějším přístrojem ze stáje Nokia pro rok 2012. I u nás bude brzy k mání Jaké jsou tedy první dojmy den po koupi? Na to zodpověděl bloger Abdulla a my přinášíme exkluzivní překlad jeho recenze. 

Video: Nokia 808 Pureview - hra světel a stínů

Autor Topolino zachytil dění během dne v obývacím pokoji pomocí Nokia 808 PureView a stativu. Podívejte se na výsledek jeho snažení a vychutnejte si famózní představení světel a stínů.

Video srovnání Nokia 808 vs. Samsung Galaxy S3 vs. iPhone 4S!

Tentokráte se ve video souboji proti Nokii 808 postaví opět Samsung Galaxy S3 a iPhone 4S a nepůjde jen o kvalitu obrazu, ale také o zvuk. Ten totiž dokáže ze sebelepšího videa udělat průměrnou šedou myšku. A video z Nokie 808 PureView jí rozhodně není.

Video: Ir si nechal udělat vůz v Nokia designu, má za to Lumii 900.

Damien z Wexfordu se zúčastnil soutěže na Twitteru: "Co by jste byli schopni udělat pro zařízení Lumia?" Nokia mu jeho přání splnila. Získal Lumii 900 a unikátní vzhled jeho malého Peugeotu 107.

Diskuse:

1–1 z 1
autor:louky 19. 7. 2012 07:59 | link
nadpis:808odpovědět
Tak už se vyprdněte na nějaký batmany a začněte to tu prodávat! Udělejte tomu reklamu jak na lumie a bude to prodávanější než všechny lumie dohromady!
1–1 z 1
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

redakce

Redakce myNokia.cz se specializuje na operační systémy v přístrojích Nokia Symbian, MeeGo a Windows Phone.

Zobrazit diskuzi