Aktualizace HERE Drive+ - auto již neztratíte

Nokia v poslední době často aktualizuje své mapové aplikace. HERE Drive+ dostala některé zajímavé funkce, z nichž část je dostupná také v ČR.

Jan Šimek, 28.11.2013

Mapové podklady HERE budou i v Mercedesech

Vypadá to, že si Nokia pomalu zakládá nový byznys. Mluvím samozřejmě o jejích mapových podkladech, které se začínají rozšiřovat mezi slavnými výrobci automobilů. Novým přírustkem do této skupiny je Mercedes Benz.

Jan Šimek, 9.9.2013

Waze hledá testery komunitní navigace pro Windows Phone 8

Co je to Waze? Chytrá komunitní navigace, o které jsme Vás informovali již dříve. Vývoj pro Windows Phone 8 přechází do finální verze a vývojáři žádají o spolupráci. Chcete se zapojit?

Nová beta verze Nokia City Lens 1.5 (Městské info Nokia) ke stažení na BetaLabs

O Nokia City Lens už jsme několikrát psali. Zájmové body z mapy přenese pomocí fotoaparátu do reality. Nyní vydává Nokia na BetaLabs novou verzi s upraveným rozhraním a dalšími novinkami.

MatKal, 29.11.2012

Nokia rozšiřuje lokační a mapové služby pomocí HERE do iOS, Firefox OS nebo Android

Nokia posiluje svou roli leadera v oblasti mobilní navigace a nabídne své služby i pro ostatní operační systémy pod jednotným brandem HERE.  

Michal Poláček, 15.11.2012

Nokia Maps 3.0 pro WP8 Lumia zařízení přináší offline mapy a indoor navigaci!

Nokia představila nové přepracované Nokia Maps 3.0 pro Windows Phone 8 Lumia zařízení. Hlavním lákadlem jsou offline mapové podklady a "indoor" navigace. 

Michal Poláček, 7.11.2012

mbenzin.cz - aktuální ceny benzínu a nafty v mobilu

Příliš vysoké ceny za paliva? Netankujme za ně! mBenzin.cz je web a mobilní aplikace, která nabízí motoristům vyhledávání nejvýhodnějších cen a jejich sdílení ostatním. Přidejte se k nám!

MatKal, 23.10.2012

Offline Nokia Mapy pro Lumia 920 a 820 + update pro současné Lumia telefony

Nokia na Nokia World oznámila také uvedení nejžádanější funkce ukládání map offline v aplikaci Nokia Mapy pro modely s Windows Phone 8 Lumia 920 a Lumia 820.

MatKal, 10.9.2012

Sports Tracker verze 1.3 pro Windows Phone - oblíbená GPS aplikace úplně zadarmo!

Aplikaci Sports Tracker netřeba dlouho představovat. Populární aplikace pro příznivce zdravého životního stylu se objevila v nové verzi 1.3. Pro Windows Phone zařízení je navíc bezplatně ke stažení.

Redakce, 18.7.2012

Maps Pro - Panoramio pro Windows Phone

Pokud plánujete výlet, může se vám hodit sdílení obrázků v mapách službou Panoramio. Prohlédnete si záběry z míst na trase a zvolíte nejzajímavější k návštěvě. Aplikace vám dokáže naplánovat cestu a dovést vás k cíli. Je to obdobná zábava jako geocaching.

Petr Gottvald, 13.12.2011