Novinka Tennis in the face je skvělá hra pro Symbian

Novinka Tennis in the face je skvělá hra pro Symbian

Hra Tenis in the face, založená na využití pokročilé fyziky, stejně jako například Angry Birds, vás dokonale vtáhne do děje a nabídne neskutečné množství herního času.

11.3.2013, Libor Žuffa

Tennis in the face je nová hra pro Symbian, využívající pokročilé fyziky předmětů stejně jako například Angry Birds. Krásná grafika a výborná hratelnost pak dodávají vše, co by měla úspěšná hra mít. Příběh hry je velice jednoduchý a je obsažen spíše jako doplněk pro opodstatnění nových a nových protivníků, kteří se v každé z úrovní mění a pokud nabudete v prvních kolech dojmu, že je hra příliš jednoduchá, ta další vás přesvědčí o úplném opaku.

Menu hry možná mohlo být propracovanější, ale s postupem času zjistíte, že žádné nastavení není potřeba, když spustíte hru, chcete rovnou hrát, takže na úvodní obrazovce jsou v podobě dvou reklamních panelů na budovách odkazy na internetové stránky a uprostřed hlavní "billboard". Zavede hráče přímo na mapu města, které se snažíte osvobodit od společnosti distribuující energetický nápoj Explodz. Používat k tomu můžete tenisové míčky, vždy v omezeném počtu na jedno kolo, případně vybuchující nápoje Explodz. Samozřejmě je možné využít také interakce s objekty ve hře a tím zničit své protivníky.

Za jejich "sejmutí" dostáváte odměny v podobě bodů. Extra body dostanete za zasáhnutí do hlavy, nebo v pokročilých úrovních za zasáhnutí upuštěného kufříku, či automatu na bonbóny. V každém kole máte tedy určený počet míčků, nebo explodujících drinků. Stejně tak máte určeno kolik z nich jich můžete použít, abyste po odehrání kola dostali korunku.

Každý kousek mapy, kterých by mělo být celkem 16 (hru hraji už téměř tři týdny zhruba půlhodinku denně a stále jsem ji nedohrál) obsahuje 15 jednotlivých kol. Další část mapy se otevře vždy po splnění určitého počtu kol. Hra tak nabízí mnoho hodin strávených u vašeho mobilního telefonu a garantuji vám, že se od něj nebudete schopni odtrhnout, leda pak ve vzteku, kdy za odehrané kolo nezískáte korunku.

V některých mapách jsou k dispozici také bonusové mise buďto za splnění předem daných úkolů, například zničit 6 protivníků jedním podáním, nebo jen jako součástí mapy k odreagování se od příběhu a nahrání velkého počtu bodů. Protivníci, měnící se s každou mapou, stejně jako způsob jejich poražení, stupňující se náročnost jednotlivých kol, bonusové mise a ta touha nasbírat všechny korunky u každého z levelů zajistí, že se u Tennis in the face budete neskutečně bavit a odreagujete se u ní za každých okolností.

Výrobce: odkaz na web
Download: zde
Systém: Symbian 3
Cena:  30 Kč

Hodnocení autora

Jak hodnotíme?

Tennis in the face je po dlouhé době hra, která mě opravdu baví a nebýt ostatních povinností, strávil bych u ní klidně celý den s připojeným telefonem na nabíječce:-). Mám ovšem jedno varování na závěr. Při prvním spuštění hraje ve hře velice hlasitá hudba, která se nedá vypnout jinak, než v nastavení hry. Proto ji nepouštějte pozdě v noci jako já.. Ostatní vás pak nebudou mít rádi.

Dvacet nejlepších her pro Symbian^3: Část druhá

V diskuzi jste doplnili náš první seznam nejlepších Symbian her o další pecky, které máte rádi. Druhá část článku s nejlepšími dvaceti hrami pro dotykový Symbian podle výběru samotných hráčů.

Jak opravit chybějící pohotovostní hodiny na Symbian FP2 v Nokia 603, 700, 701 a 808

Chyba české verze firmware Symbian Belle FP2 způsobuje nezobrazování digitálních hodin na zamčené obrazovce. Přinášíme postup řešení od našeho čtenáře.

Striped Series by sevimlibrad - prémiové Symbian téma

Pravidelné nedělní téma pro Symbian je dnes laděné do zelena a převrátí především ikony vzhůru nohama.

Výborný Texas Hold'em Poker 3 pro Symbian!

Texas Hold'em Poker 3 jsou nejen turnaje, cash-game nebo hra jeden na jednoho, ale také nevyzpytatelní protivníci v několika úrovních a základní škola pokeru.

Diskuse:

1–6 z 6
autor:Jura 11. 3. 2013 20:00 | link
nadpis:Díkyodpovědět
Perfektní recenze parádní hry. Díky
autor:... 11. 3. 2013 23:23 | link
nadpis:...odpovědět
Novinka :D Myslím že se někdo zastavil v čase.
Tato hra je ke stažení ve "frcu" asi od konce ledna.
autor:MatKal 12. 3. 2013 01:30 | link
nadpis:Re: ...výše | odpovědět
Nyní byla aktualizována
autor:Libor Žuffa 12. 3. 2013 18:50 | link
nadpis:Re: ...výše | odpovědět
Pokud budeš pozorně číst, psal jsem, že ji hraju zhruba tři týdny (takže to odpovídá). Nemůžu psát o hře, kterou jsem nevyzkoušel.
autor:cardi 12. 3. 2013 04:50 | link
nadpis:hmodpovědět
Akorat ze na symb. vyjde jedna poradna hra za rok max., coz se z jinýma platformama neda vubec srovnavat.
autor:Tamoadamo 12. 3. 2013 12:19 | link
nadpis:....odpovědět
Počas stahovania z Obchodu som zaspal a hneď keď som sa zobudil som zistil že som veľa prepásol :-D JE TO SUPER
1–6 z 6
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

libca

Jako každý z našeho týmu jsem velký fanda do mobilních telefonů, zvláště pak značky Nokia. Pokud bych si měl vybrat nejoblíbenější téma k článku, tak to budou jednoznačně novinky a uniklé informace. Nerad píši recenze o aplikacích. Mimo psaní článků mě můžete vidět i na našem fóru pod přezdívkou libca.

Zobrazit diskuzi