Výborný Texas Hold'em Poker 3 pro Symbian!

Výborný Texas Hold'em Poker 3 pro Symbian!

Texas Hold'em Poker 3 jsou nejen turnaje, cash-game nebo hra jeden na jednoho, ale také nevyzpytatelní protivníci v několika úrovních a základní škola pokeru.

10.4.2013, Libor Žuffa

Pokud patříte mezi šťastlivce, kteří si mohou dopřát chvilku odreagování u hry a umíte, nebo máte zájem se naučit hrát poker, zkuste poslední verzi pokeru od Gameloftu s názvem Texas Hold'em Poker 3. Ačkoli se jedná o javovou verzi, nemusíte se v žádném případě bát jakéhokoli zasekávání. 

Načítání je trochu pomalejší, jelikož je hra dosti obsáhlá. Co ale ztratíte při startu, doženete v samotné hře. Každý den, respektive po uplynutí 24 hodin, je hráči automaticky nabídnuta ruleta o finanční bonus, který se vám hodí třeba na buy-in do her, nebo také na položku s názvem Collectible. Ta vám přidá do vaší sbírky jednu z drahých věcí (kéž by byly reálné:-) ), které můžete později prodat, pokud prohrajete všechny peníze.

 

Po načtení menu a případném odehrání rulety, kterou můžete přeskočit, najede úvodní jednoduché menu. V levém rohu obrazovky je osobní profil, odkud můžete sledovat vaše statistiky vyhraných a prohraných her, nebo můžete nakupovat majetek. Ovšem ceny jsou náramné, proto budete muset hrát pekelně dlouho, nebo jako pravý profík, abyste si na něj vydělali.

 

Nahoře uprostřed pak máte vždy zobrazen váš zůstatek financí. Obrázek s košíkem vás pak zavede do seznamu vašeho majetku, stejně jako položka v nastavení profilu. Ozubená kolečka jsou pak ikonkou pro nastavení, kde si můžete prohlédnout například úkoly, které jsou dány hrou předem, vaše kolekce drahých šperků a mincí a nápovědu.

 

V nabídce je quick play, zvolíte si druh hry, počet hráčů a obtížnost. Pak už jen kliknutím na play sedíte u stolu s kartami v ruce a plnou kapsou peněz. Druhou položkou je mód kariéry. V něm máte 8 destinací po čtyřech hrách. Bounty, u které musíte vyřadit vybraný počet protihráčů, (poslední Las Vegas jsem vyhrál asi na 58. pokus). Cash game a Sit and Go jsou klasické herní módy. Posledním je Head Up, hra hráče proti hráči s jednoduchým úkolem vyhrát. Obtížnost hry se zvyšuje a jestliže v úvodu stačí vsadit, aby všichni položili, v pokročilejších úrovních se hráči řízení počítačem snaží blafovat a přehrát vás, takže se pěkně zapotíte.

 

I tak se ale úroveň nevyrovná klasickému hraní proti živým protivníkům. Každopádně hra velice dobře zabaví a kolikrát si řeknete, jak je ten Simon mazaný:-). V základním menu pak máte ještě dvě možnosti. Jsou jimi Practice area, což je něco jako škola pokeru, kde vám podrobně představí jak hrát, pravidla a různé triky. Po kompletním dokončení dostanete finanční odměnu. Poslední je levnější stříbrná, nebo dražší zlatá loterie. Jedná se o stejný princip jako u denní loterie ze začátku hry, ovšem s vyššími částkami k výhře.

Na screenech vidíte rozložení stolu při hře s informací o velikosti sázek, stručnou infotabulkou s výpisem dění na stole, kterou nejde bohužel rozšířit, takže vždy vidíte pouze poslední tři události. V levém spodním rohu najdete nápovědu všech možných výherních kombinací.

Výrobce: Gameloft
Download: Nokia obchod
Systém: Symbian 5th, Anna, Belle
Cena: Zdarma


Hodnocení autora


Jak hodnotíme?

TexasHold'em poker je velice zábavná hra s dlouhou hratelností pro naprosté začátečníky i pokročilé. V porovnání s ostatními hrami je bezkonkurenčně nejlepší a doporučuju ji.

Novinka Tennis in the face je skvělá hra pro Symbian

Hra Tenis in the face, založená na využití pokročilé fyziky, stejně jako například Angry Birds, vás dokonale vtáhne do děje a nabídne neskutečné množství herního času.

Souboj fotografických titánů Nokia 808 a Nokia N8

Přímé srovnání nejlepších chytrých fotomobilů na trhu Nokia 808 PureView a Nokia N8. Který fotí lépe a vyplatí se koupě novějšího modelu s končící platformou?

Herní Xbox pecka The Sims Medieval na Windows Phone 8

The Sims Mediavel přichází ohromit další desítky tisíc uživatelů tentokrát na Windows Phone. Vzhůru do středověku.

Logická hra Amazing Alex pro Windows Phone

Od tvůrců světově známé hry Angry Birds přišla další skvělá a chytlavá hra. Tvořte své vlastní úrovně a porovnejte bystrost ostatních hráčů.

Diskuse:

1–8 z 8
autor:Jura 10. 4. 2013 08:32 | link
nadpis:Pěkná recenzeodpovědět
Díky za pěknou recenzi. Nebýt ní, tak jsem o této hře neměl ani ponětí.
autor:louky 10. 4. 2013 09:07 | link
nadpis:Pěknýodpovědět
Vypadá to zajímavě, díky za recenzi...
autor:Michal Poláček 10. 4. 2013 09:34 | link
nadpis:Bravoodpovědět
Po dlouhé době článek na úrovni! :)
autor:jeden z nás 10. 4. 2013 10:03 | link
nadpis:Re: Bravovýše | odpovědět
souhlasím :-)
autor:Libor Žuffa 10. 4. 2013 14:50 | link
nadpis:Ale těch chyb..odpovědět
Musel jsem být pořádně unavený, když jich tam bylo tolik. Už snad opraveno:-)
autor:Lukas 16. 4. 2013 15:25 | link
nadpis:tak nic...odpovědět
Sorry, this item is not available for the Nokia X7-00 Belle.
Browse more great content in the "Related" section below. :(
autor:Martin 13. 2. 2014 21:36 | link
nadpis:radaodpovědět
Zdarec, jsem nováček a tento poker mě dost baví, ale potřebuji poradit... Když prohraju všechny prašule a mám nějaké výhry-ceny, jako hodinky apod. Jak je můžu prodat za žetony? To jde až později a jak se to dělá nemůžu na to přijít, dá se jen koupit. Jsem teď ke konci 6lvl. Děkuju za radu, nemůžu totiž dál hrát a kupovat si chipy nechci, tak jsem závislý na ruletě, co dá. Jinak další dotaz, omylem jsem kliknul na kup minci, nelze to vrátit zpět? Opět nelze prodat... Díkes za radu
autor:john 13. 6. 2014 07:01 | link
nadpis:zabijak odpovědět
ty srači mi vzali prachy a už mi je nevradí chci svoje prachy co mi ukradli chci zpět
1–8 z 8
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

libca

Jako každý z našeho týmu jsem velký fanda do mobilních telefonů, zvláště pak značky Nokia. Pokud bych si měl vybrat nejoblíbenější téma k článku, tak to budou jednoznačně novinky a uniklé informace. Nerad píši recenze o aplikacích. Mimo psaní článků mě můžete vidět i na našem fóru pod přezdívkou libca.

Zobrazit diskuzi