Nokia Refocus: nejdříve foťte a až pak zaostřete

Nokia Refocus mění zažitá pravidla fotografování. Nejdříve foťte a až později zaostřete. Nyní dostupná pro všechny Lumia telefony.

Jan Šimek, 18.3.2014

Office Lens - chytrý scanner dokumentů a poznámek s převodem textu do OneNote

Pomocí Office Lens si můžete fotit školní tabule nebo dokumenty. Nasnímané obrázky aplikace ořízne, vylepší nebo z nich vytvoří text pro Microsoft OneNote.

MatKal, 17.3.2014

Jak nastavit herní přezdívku a vyšperkovat svého avatara ve Windows Phone

Ve Windows Phone získáváte herní přezdívku a avatara pro XBOX, propojení se spoluhráči, se kterými můžete hrát a soutěžit o nejvyšší skóre. Předívka je platná ve všech službách XBOX v PC i konzoli.

MatKal, 14.3.2014

Nokia Glance Background přidá obrázek na uzamčenou obrazovku

Aktualizace Windows Phone přidala hodiny a notifikace na zamčený displej. Pomocí aplikace Glance Background je můžete doplnit také obrázkem na celou plochu. Stahujte tapety z minigalerie.

MatKal, 12.3.2014

RapDialer - dokonalé telefonování s rychlým vyhledáváním kontaktů ve Windows Phone

Aplikace Telefon ve Windows Phone není příliš propracovaná, veškeré její nedostatky řeší Rap Dialer, který ji téměř dokonale nahrazuje a ukazuje Microsoftu, jak by měl naslouchat zákazníkům.

David Hála, 10.3.2014

Nokia Lumia 630 na nových fotografiích překvapí

Nokia Lumia 630 se stane jedním z prvních telefonů, který využije všech nových možností operačního systému Widnows Phone 8.1. 

Jan Šimek, 7.3.2014

Ke stažení je Facebook Messenger pro Windows Phone, nahradí vestavěný chat

Jedna z nejlepších funkcí, provázaný FB chat ve Zprávách brzo ze systému zmizí. Stáhněte si už teď nový Facebook messenger. 

MatKal, 5.3.2014

Hlasový asistent Cortana předběžně ukázán ve videu

Po několika screenshotech prostředí hlasového asistenta Cortana se na Youtube objevilo video, které ukazuje některé jeho funkce. Bohužel jsme se však nedozvěděli to téměř nejdůležítější: Jaký hlas bude Cortana mít?

Jan Šimek, 5.3.2014

Svět telefonů přešlapuje na místě, umí toho Nokia ještě vůbec využít?

Letošní MWC v Barceloně potvrdilo smutnou situaci. Výrobci zatím neví, jak dále vylepšovat smartphony. Dalo by se říct, že se vývoj telefonů pozastavil. To je výborná šance pro uchycení nových nápadů, může ji využít i Nokia?

Jan Šimek, 3.3.2014

Nokia Asha 230 představena: dotyk pro každého

Druhým dnes představeným telefonem se stala Nokia Asha 230. Tento model se stane jedním z nejlevnějších telefonů s dotykovým displejem. Zde je naše preview:

 
Jan Šimek, 24.2.2014

Nokia 220 představena: nejlevnější telefon s intenetem

Nokia dnes představila Nokia 220, nejlevnější telefon s přístupem na internet. I přes nízkou cenu však nabízí velmi zajímavou výbavu.

Jan Šimek, 24.2.2014

Jak si vede Windows Phone po čtyřech letech? (infografika)

Kromě mnoha novinek se Microsoft pochlubil prodejními čísly. Jak si celkově Windows Phone vede se dozvíte v článku.

Jan Šimek, 23.2.2014