Dungeon Hunter 4 - úchvatná bitva se starobylými démony od Gameloft ZDARMA!

Dungeon Hunter 4 - úchvatná bitva se starobylými démony od Gameloft ZDARMA!

Hra, která jako by z oka vypadla Diablu, úchvatná grafika i souboje.

3.12.2013, MatKal

Už kdysi, na prvním PC Pentium, jsem miloval Diablo. Ačkoli už tehdy jsem používal Nokia 9000 Communicator a nedělal si iluze, že tenhle mobil je jen začátek revoluce, toužil jsem teprve po barevném displeji.
Ve snu by mě ale nenapadlo, že co hraji na špičkovém PC, uvidím jednou ve svém obyčejném mobilu v lepší kvalitě, s překrásnými postavami a souboji.

Dungeon Hunter je ohromující. Nekouše se, je absolutně plynulý a úžasně vykresluje detaily. Postupem ve hřejsem došel k názoru, že jsem nikdy nic lepšího na mobilu nehrál.

Různí hrdinové, různé vlastnosti

První mise jsou až otravně snadné, pochyboval jsem, zda mě taková hra může bavit. Na počátku hráče provází tutorial, ve kterém jsem se ztrácel. Platí prostě pravidlo, že co si člověk neosahá rovnou během hry, neví.
Dlouho však netrvalo a démoni nabývali na síle a už ve třetím kole jsem se zaseknul na několik dlouhých desítek minut. Mise se skládá z několika úrovní, které se ale neukládají a tak jsem musel arénu projít a opakovat souboje, celé kolo trvalo poměrně dlouho. Má to svůj smysl, opakovaně jsem sbíral zlato, postupně vylepšoval výzbroj, až jsem démony a čaroděje porazil.
Vlastně se tím uměle prodlužuje doba hraní a není to nějak zásadně na škodu.

Na výběr je z čtyř postav s rozdílnými vlastnostmi, zahájil jsem za bojovníka, který se dobře ohání mečem, ale rychlosti a rozumu pobral méně. Zpočátku je to prostě klasické RPG, bezhlavá mlátička.
Ostatní postavy jsou zajímavější a nechávám si je do dalších dní, protože u téhle hry rozhodně vydržím.

Drobné nedostatky nekazí dojem ze hry

Nic není bez chyby, ovládací joysticky by klidně snesl větší hybný prostor, nebo by vůbec nebyl potřeba a postava by se mohla řídit prostě pohybem palce v rohu, jako u jiných her. Dvakrát s emi dokonce stalo, že ovladač zajel kamsi za okraj a já zemřel dříve, než mi došlo, že nejde o vlastnost, ale drobnou chybu. Stačilo se vrátit do menu a zpět.

Jen kdyby mi nehořela Lumia 925 v rukou a nevyžadovala během hraní vlastně nonstop připojenou dobíječku. Zahrát si takovou nenažranou grafiku na cestách znamená zřejmě nedojet k nejbližší dobíječce do práce nebo školy. 

Povím vám, že jsem dodnes moc nechápal, k čemu by mi byla Nokia Lumia 1520 s obřím displejem, ale už dva dny váhám, to by totiž teprve byla podívaná! Víte, že by zahájen prodej s vánoční slevou 4500.-Kč?
Lumia 1520 je v prdeji za 16990.-Kč

Výrobce: Gameloft
Download: zde
Systém: Windows Phone  8
Cena: zdarma


Hodnocení autora


Jak hodnotíme?

Diskuse:

1–8 z 8
autor:L520 3. 12. 2013 10:08 | link
nadpis:".¨odpovědět
Není to dostupný na lumii 520. :'(
autor:Ja8k1 3. 12. 2013 10:39 | link
nadpis:Uz to sosamodpovědět
^_^
autor:PepaN6680 3. 12. 2013 11:53 | link
nadpis:Paráda!odpovědět
Palec nahoru, že Gameloft chrlí i hry pro WP8, doufám, že se objeví Gangstar. Nevýhoda možná těch mikrotransakcí, raději za hru zaplatím 100 Kč, než abych platil předmety ve hře... Ale taková je prostě móda dnešních dnů :-)
autor:rzboril 14. 12. 2013 01:28 | link
nadpis:superodpovědět
Na Lumii 1520 je to skoro jako na PC. Nikdy jsem na mobilu hry moc nehrál naposled na n95 nějako s kamerou,ale tohle mě chytlo. Jo a baterka jde dolů stejně jako s prohlížečem přes EDGE takže 7h max.
autor:MatKal 16. 12. 2013 04:23 | link
nadpis:Re: supervýše | odpovědět
Grafika je na 1520 tak nepochopitelná, že jsem ještě nic tak skvělého neviděl.
1–8 z 8
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

matkal

Matkal, zakladatel webu myNokia.cz, potrhlý čtyřicátník nadšený pro vše mobilní s modrým logem.

Zobrazit diskuzi