Herní Xbox pecka The Sims Medieval na Windows Phone 8

Herní Xbox pecka The Sims Medieval na Windows Phone 8

The Sims Mediavel přichází ohromit další desítky tisíc uživatelů tentokrát na Windows Phone. Vzhůru do středověku.

28.3.2013, David Hála

Popisovat podrobně The Sims asi není nutné. Verze Mediavel míří do středověku. Hru zahájíte vytvořením postavy, výběrem historického kostýmu, kompletního vzhledu, povahy a jste připraveni vrhnout se do středověkého života. Chcete jíst? Obstarejte si suroviny. Chcete lektvary? Vypěstujte si bylinky. Medieval vyčnívá nad klasickým The Sims specifickou dobou, ve které se odehrává, ale i možnostem hry, např. rytířskými souboji.

Hrou procházíte plněním mnoha úkolů a propracováváte se vztahy mezi sousedy a jinými občany k upevnění své pozice ve společnosti. K tomu je zapotřebí milé i podlé jednání. Příběhem vás bude provázet nádherná grafika doplněná středověkou hudbou.

Ačkoli The Sims Medieval není nejlevnější, za ověřenou klasiku ve výborném provedení není investice nijak přehnaná. Simíky už vyzkoušel na počítači snad každý hráč, mít je v kapse sebou každý den za investovanou stokourunu rozhodně stojí. 

Výrobce: Nokia Corporation
Download: zde
Systém: Windows Phone
Cena: 104 Kč


Hodnocení autora


Jak hodnotíme?

 

Výborný Texas Hold'em Poker 3 pro Symbian!

Texas Hold'em Poker 3 jsou nejen turnaje, cash-game nebo hra jeden na jednoho, ale také nevyzpytatelní protivníci v několika úrovních a základní škola pokeru.

Asphalt 7 Heat na Windows Phone 8 s ohromující grafikou a cenou

Nový díl nejznámnější závodní hry šokuje neuvěřitelným grafickým provedením, obrovskou velikostí 878MB a atraktivní zaváděcí cenou 21Kč.

The Dark Knight Rises - Temný rytíř příchází na Windows Phone 8

Po skvělém zážitku ze hry The Amazing Spider-Man přináší skupina Gameloft další herní pecku. Postavte se v roli Batmana zločincům z Gotham City.

Diskuse:

1–0 z 0
1–0 z 0
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

Zobrazit diskuzi