Windows Phone 8 do Lumia 610, 710, 800 a 900 aplikacemi (simulace)

Windows Phone 8 do Lumia 610, 710, 800 a 900 aplikacemi (simulace)

Jednou z revolučních změn ve Windows Phone 8 je nová domovská obrazovka. Vyzkoušejte si ji díky aplikacím už dnes.

19.9.2012, Michal Poláček
Výrobce: SYM
Download: zde
Systém: WP7.5 nebo vyšší
Cena: Zdarma

Hodnocení autora

Jak hodnotíme?

W Phone 8

O této aplikaci jsme psali už v tomto článku. Jako první na trhu přinesla nápad realistického zobrazení hlavní obrazovky nových Windows Phone 8.
Volte velikost dlaždic, instalujte aplikace doporučené pomocí ikony Marketplace nebo upravte barevné spektrum. V aktuální verzi se navíc můžete pochlubit se svým homescreenem ostatním nebo zvolit bílé pozadí. 

 

 

            

Výrobce: AnKo
Download: zde
Systém: WP7.5
Cena: Zdarma

Hodnocení autora

Jak hodnotíme?

Windows Phone 8

Autor uvádí, že jde o realistické zobrazení plochy WP8 a možná má pravdu, dlaždice lze upravovat do tří velikostí s automatickým řazením zbývajících na ploše tak, aby vždy byla zaplňená. 
Podporované funce:

1. Připnutí a odepnutí dlaždice
2. Přesunování
3. Změna různých velikostí dlaždic (od 1x1 do 4x2)
4. Osm různých typů dlaždic (about 8 different tile types)
5. Odesílání mailem  

      

Výrobce: casaro
Download: zde
Systém: WP7
Cena: 21 Kč

Hodnocení autora

Jak hodnotíme?

Phone 8

Ambiciózně pojmenovaná aplikace přínáší změn o něco méně než předchozí dvě a jde spíše jen o doplněné Windows Phone 7 o základní nabídku 6 tapet, kterou lze snadno rozšířit vlastními návrhy. Změnit se dá také barva pozadí i dlaždic. Barvy podle nás nejsou moc povedené a výměna tapety je téměř nutností.

Myslíme si, že za 21 Kč je to poněkud málo muziky.

 

           

Microsoft chystá řešení automatického odpojování Wifi po uzamčení obrazovky

Joe Belfiore zmínil, že se brzy objeví oprava problému s Wifi při uzamčené obrazovce. Snad v rámci aktualizace WP7.8?

Nokia snižuje ceny Windows Phone 7.5 zařízení, "výprodej" ve Finsku!

S očekávaným příchodem WP8 smartphonů, padají nejen ve Finsku ceny současné čtveřice Lumia telefonů 900, 800, 610 a 710. Vypadají vskutku lákavě.

Nový Windows Phone 8 SDK emulátor s novými funkcemi na videu

Nové funkce Windows Phone 8 v plně funkčním emulátoru. NFC peněženka, Dětský koutek, odesílání souborů přes BT pomocí funkce Tap+Send nebo nová verze Internet Exploreru.

W Phone 8 - simulace Windows Phone 8 pro Nokia Lumia

Aplikace W Phone 8 simuluje uvítací obrazovku budoucích Windows Phone 8, respektive na aktualizaci 7.8 pro současná zařízení Nokia Lumia. Prohlédněte si videoukázku uvnitř článku.

Windows Phone 7.8: nový systém pro všechny Lumie

Na konferenci Windows Phone Summit byl představen vedle systému Windows Phone 8, také update pro současné modely označený WP7.8, který přinese mnoho vlastností nového systému.

Windows Phone 8 se představí 29.října v San Franciscu

Oficiální představení Windows Phone 8 je naplánováno dnes, 29.října 2012 v 19:00 našeho času (10 AM) v San Francisco. Prezentace se bude týkat také zařízení Nokia Luma 920 a Lumia 820, HTC 8X a 8S nebo Samsung Ativ S.

Základní nepostradatelné aplikace pro Windows Phone

V dnešním článku se podíváme na nejlepší aplikace, rozdělené do různých kategorií, které by ve Vaší Lumii rozhodně neměly chybět. 

Diskuse:

1–4 z 4
autor:Neo 19. 9. 2012 16:32 | link
nadpis:chaos osodpovědět
ty nove widgety a zobrazeni je katastrofa posledni norma byla belle toto se nehodi na nic chaoticka plocha mozna seto hodi na volani ale na vic ne...
autor:MatKal 19. 9. 2012 22:28 | link
nadpis:Re: chaos osvýše | odpovědět
Mám na to přesně opačný názor, když si budete chtít udělat plochu jako v Symbianu, nic vám nebude bránit, chaoz si poskládáte do systému, plocha je narozdíl od Symbianu naprosto variabilní se stejným množstvím informací.
autor:neo 21. 9. 2012 18:57 | link
nadpis:chaos osodpovědět
to znamena ze na windows si jde udelat obrazovku jak na belle?a i vic obrazovek? ma foto a na ni malicke widgety a az se vjede do menu tak se objevi ty velke slozky?vtom pripade by se to dalo az na ty obri slozky
autor:Michal Poláček 20. 2. 2013 20:03 | link
nadpis:Re: chaos osvýše | odpovědět
WP nabízí jednu plochu libovolně dlouhou plnou dlaždic, a následně hlavní menu s abecedním seznamem aplikací. Nic víc, nic míň. ;)
1–4 z 4
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

polas

Jmenuji se Michal Poláček, je mi 21 let, jsem bývalým redaktorem Nokiaforum.cz a myNokia.cz, studuji a bydlím v Brně. V redakci jsem působil od ledna 2010 do února 2013. Po půlročním působení na serveru Svetmicrosoftu.cz, jsem založil web my-Jolla.cz, kde jsme představili také vlastní forum. Věnuji se také projektům my-Device.cz a RetroMusicBlog.eu.

Zobrazit diskuzi