Jessica Alba doporučuje Nokia Lumia 920

Jessica Alba doporučuje Nokia Lumia 920

Na včerejší konferenci, kde byly představeny Windows Phone 8, se objevila také známá herečka Jessica Alba. Jako matka si pochvaluje si Nokia Lumia 920, především její fotoaparát a aplikaci Kid's Corner.

30.10.2012, Michal Poláček

San Francisco včera navštívila také dvojnásobná matka Jessica Alba. Zazářila v roce 2005 jako Nancy Callahen ve snímku Sin City, na rok 2013 se chystá pokračování této "hříšné" série.


 

Zdroj: mynokiablog.com, Wikipedia

Nokia zahajuje prodej Lumia 920 a Lumia 820 tento týden!

Na pražské tiskové konferenci Microsoft k uvedení Windows Phone 8 potvrdili výrobci uvedení prvních modelů v listopadu. Nokia však nezůstala pozadu a oznámila tiskovou zprávou zahájení prodeje u operátorů v tomto týdnu.

Překrásné reálné fotografie Nokia Lumia 820 a Lumia 920

Prohlédněte si exkluzivně velkou galerii reálných fotografií Lumia 920 a Lumia 820 ve žluté barvě na kterých vyniká neopakovatelný Nokia design.

První reálná videa Windows Phone 8 v Lumia 920, srovnání s iPhone5

Včera jsme si ukázali první reálné fotografie Lumia 920, s odpočítávajícím časem do pondělního uvedení se ukazují i první videa Windows Phone 8.

Windows Phone 8 míří na trh, seznamte se s ním ve videu

Dnes večer našeho času byly v San Franciscu s velkou slávou představeny Windows Phone 8. Přináší nové funkce jako Kid's Corner, Rooms, nebo Live Apps, prohlédněte si je společně s Joeem Belfiorem z Microsoftu.

Diskuse:

1–0 z 0
1–0 z 0
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

polas

Jmenuji se Michal Poláček, je mi 21 let, jsem bývalým redaktorem Nokiaforum.cz a myNokia.cz, studuji a bydlím v Brně. V redakci jsem působil od ledna 2010 do února 2013. Po půlročním působení na serveru Svetmicrosoftu.cz, jsem založil web my-Jolla.cz, kde jsme představili také vlastní forum. Věnuji se také projektům my-Device.cz a RetroMusicBlog.eu.

Zobrazit diskuzi