Juice Factory: populární Fruit Ninja pro Windows Phone jinak!

Juice Factory: populární Fruit Ninja pro Windows Phone jinak!

Návyková hra Juice Factory Vás zavede do prostředí továrny na džus. Snažte se nakrájet na plátky co nejvíce ovoce. Stahujte povedenou variaci Fruit Ninja bezplatně z Marketplace.

11.7.2013, Michal Poláček

Vítejte v továrně na lahodné džusy. Váš úkol je prostý. Nakrájejte na plátky tolik ovoce, kolik dokážete. Kontrolujte přitom dotykem úhel a sílu svých úderů, pečlivě tak vytvořte dokonalý řez. Více než 180 úrovní nabídne poměrně náročnou, ovšem bohatou kariéru. Vyzkoušejte dva herní módy a sdílejte po celém světě své skóre. 

Juice Factory je pro zařízení Lumia na Marketplace ke stažení zdarma.

           

Výrobce: HapaFive Games
Download: zde
  WP7.5 nebo vyšší
Cena: Zdarma

Hodnocení autora

Jak hodnotíme?

 

 

 

Zdroj: SymbianTweet

Fruit Ninja - rozsekejte co nejvíce ovoce

Jednoduchá hra, kterou oceníte zejména při čekání na MHD. Nenáročný a chytlavý nápad je zárukou dobré zábavy. Dosáhněte nejvyššího skóre a může vás hřát pocit, že jste nejlepší. 

Shake to 100: sportovní oddychovka simuluje činku

Jedná se o zábavnou hru, která pomocí gyroskopického čidla z mobilního telefonu vytvoří činku. Vaším úkolem je v co nejkratším čase dosáhnout magické mety sta kmitů.

AE 3D Motor: zázávoďte si v sedle chopperu na Windows Phone

AE 3D Motor je závodní hra, která nabízí intenzivní zážitek v sedle motorky. Je zcela zdarma a hru by si měl do svého Windows Phone telefonu nainstalovat každý, kdo rád tráví volný čas příjemným způsobem. 

Angry Birds Star Wars: majitelé WP se dočkají již 8.listopadu.

Rovio zanedlouho představí nejnovější verzi populární "franšízy" Angry Birds i pro Windows Phone 8 zařízení. Ústředním tématem jsou hvězdné války, jedná se o kombinaci klasických AB, AB Space a příběhové linie kultovního filmu.

Cartridge - nová zábavná plošinovka na motivy slavného Maria

Cartridge do Vašich Windows Phone zařízení přináší kouzlo starých klasických her. Pomozte tygříkovi v napínavých 60 levelech při záchraně jeho otce, kterého unesl zlý tyranský král Glitch v ptačí podobě.

Contract Killer: návyková first-person střílečka pro Windows Phone!

Contract Killer je klasická střílečka z pohledu hráče, která vás zavede do městského podsvětí. Jako součást XBOX live si můžete zahrát multiplayer s přáteli.

Dalton - THE AWESOME!: oblíbený Line Runner se zbraněmi

Návyková skákačka zaujme především provedením v komiksovém stylu. Vás úkol je prostý. Zastřelte všechny zombíky ve vašem dosahu. Hra je k dispozici bezplatně ke stažení na Market Place.

Konec jedné trosky, Fruit Ninja HD konečně ke stažení, zaplatí ho ale znovu všichni

Už jsme mysleli, že se ho nedočkáme. Fruit Ninja konečně ke stažení v HD rozlišení, se všemi funkcemi známými z konkurenčních platforem.

World Of Rabit - The Dig: alternativní Symbian hra bezplatně pro Windows Phone

World Of Rabit je alternativní logická skákáčka, ve které máte za úkol vybudovat v podzemí rozsáhlou králičí říši. Zavede vás do daleké budoucnosti, kdy svět ovládla populace robotů.   

 

Diskuse:

1–1 z 1
1–1 z 1
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

polas

Jmenuji se Michal Poláček, je mi 21 let, jsem bývalým redaktorem Nokiaforum.cz a myNokia.cz, studuji a bydlím v Brně. V redakci jsem působil od ledna 2010 do února 2013. Po půlročním působení na serveru Svetmicrosoftu.cz, jsem založil web my-Jolla.cz, kde jsme představili také vlastní forum. Věnuji se také projektům my-Device.cz a RetroMusicBlog.eu.

Zobrazit diskuzi