Konec jedné trosky, Fruit Ninja HD konečně ke stažení, zaplatí ho ale znovu všichni

Konec jedné trosky, Fruit Ninja HD konečně ke stažení, zaplatí ho ale znovu všichni

Už jsme mysleli, že se ho nedočkáme. Fruit Ninja konečně ke stažení v HD rozlišení, se všemi funkcemi známými z konkurenčních platforem.

2.8.2013, MatKal

Už jsme tomu snad ani nevěřili. Konečně byla vydána aktualizovaná verze snad nejoblíbenější hry po Angry Birds.
Milujeme Fruit Ninja a nenáviděli jsme trosku, kterou nám předhazovalo Halfbrick Studio po celé dva roky na Windows Phone 7. Ořezaná verze se sotva dala hrát a i majitelé Symbianu měli k dispozici více výbavy, než na WP. O iPhone ani nemluvě, aplikace byla stabilní a navíc jí nechyběla možnost dokupování bonusové výbavy. Výsledky byly tedy nesrovnatelné a v podstatě na každé platfrmě vycházely jinak.

Zlým časům je konec, nový Fruit Ninja je konečně v plné polní, s bonusovými meruňkami, ochranou proti bombám i třaskavými jahůdkami. Aplikace je relativně stabilní, na testované Lumia 925 však velmi často zadrhávala a evidetně vytěžovala kapacity telefonu na maximum, ještě že je Lumia kovová, jinak by se zřejmě rozpustila horkem.

Výrobce: Halfbrick Studios
Download: Store
Systém: Windows Phone 8
Cena: 21Kč


Hodnocení autora


Jak hodnotíme?

Jedna méně dobrá zpráva nakonec. Za Fruit Ninja zaplatí 21Kč všichni, i dřívější majitelé licence. Vvojáři s eevidentně rozhodli, že za tvrdě odvedenou práci si nachají znovu zaplatit a my se jim nedivíme, s předchozí verzí novinka vůbec nejde srovnávat. Cena je navíc slušná a můžete ji vnímat jako motivaci, abychom se dočkali více podobných pěkných 

Aktualizace Belle Extra Buttons s novými funkcemi!

Povedená a velice populární aplikace Belle extra buttons se dočkala nové verze. Ta přináší několik vylepšení, které posouvají aplikaci z uživatelského hlediska opět o krok dále.

Hra Miny, aneb stará dobrá logická klasika!

Známá a jednoduchá hra, ve které ztratíte pouhým hledáním min a procházením minového pole v několika úrovních spousty času.

Amazing games pro Windows Phone 8 přicházejí od Gameloft

Platformě Windows Phone dosud chybělo mnoho exkluzivních her. Po včerejším uvedení nové verze následuje jedna skvělá zpráva za druhou. Po integrovaném Skype jsou to úžasné hry. Podívejte se na soupravu trailerů, které vás rozhodně nalákají.

Juice Factory: populární Fruit Ninja pro Windows Phone jinak!

Návyková hra Juice Factory Vás zavede do prostředí továrny na džus. Snažte se nakrájet na plátky co nejvíce ovoce. Stahujte povedenou variaci Fruit Ninja bezplatně z Marketplace.

Diskuse:

1–2 z 2
autor:Lukáš 17. 8. 2013 02:21 | link
nadpis:Neuvěřitelné..odpovědět
Si děláte prdel, ne?!!!!!!! Mělo to dostat aktualizaci, kuwa!! Proč já debil jsem to kupoval.. Nenávidím jak se společnosti snaží rýžovat na těch málo uživatelích, co si ty aplikace a hry na wp koupí.. hovada!!
autor:MatKal 27. 8. 2013 17:38 | link
nadpis:Re: Neuvěřitelné..výše | odpovědět
Buď to nenapíší vůbec, nebo si za to nechají zaplatit, to je jednoduché. Rohlíky taky nechceš zadarmo
1–2 z 2
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

matkal

Matkal, zakladatel webu myNokia.cz, potrhlý čtyřicátník nadšený pro vše mobilní s modrým logem.

Zobrazit diskuzi