Logická hra Amazing Alex pro Windows Phone

Logická hra Amazing Alex pro Windows Phone

Od tvůrců světově známé hry Angry Birds přišla další skvělá a chytlavá hra. Tvořte své vlastní úrovně a porovnejte bystrost ostatních hráčů.

5.4.2013, David Hála

Amazing Alex je chytlavá a logická hra plná přemýšlení. Úkolem je pochytat všechny hvězdičky a přesunout nebo zničit herní předměty, které libovolně rozmisťujete po herní ploše dle svého uvážení. Využijte tedy své bezmezné představivosti a vytvořte si sami co nejzajímavější úrovně.

Hrou vás zezačátku provede tutoriál, ale rychlostí blesku se ocitnete v kolech na těžké úrovni, kde je představivost nejdůležitějším předpokladem. Ve hře přijdete do kontaktu s 35 různými předměty, které jsou zasazeny do 4 zábavných lokalit.

Pokud vás přestane bavit hrát připravené předlohy, vytvoříte si vlastní úrovně, které můžete sdílet s přáteli nebo s hráči z celého světa. Jak u Rovio zvykem, za velmi málo peněz dostanete spoustu zábavy a ještě pořádně proženete mozkové závity.

Výrobce: Rovio Entertainment Ltd.
Download: zde
Systém: Windows Phone
Cena: 21 Kč


Hodnocení autora


Jak hodnotíme?

Výborný Texas Hold'em Poker 3 pro Symbian!

Texas Hold'em Poker 3 jsou nejen turnaje, cash-game nebo hra jeden na jednoho, ale také nevyzpytatelní protivníci v několika úrovních a základní škola pokeru.

Asphalt 7 Heat na Windows Phone 8 s ohromující grafikou a cenou

Nový díl nejznámnější závodní hry šokuje neuvěřitelným grafickým provedením, obrovskou velikostí 878MB a atraktivní zaváděcí cenou 21Kč.

The Dark Knight Rises - Temný rytíř příchází na Windows Phone 8

Po skvělém zážitku ze hry The Amazing Spider-Man přináší skupina Gameloft další herní pecku. Postavte se v roli Batmana zločincům z Gotham City.

Waze hledá testery komunitní navigace pro Windows Phone 8

Co je to Waze? Chytrá komunitní navigace, o které jsme Vás informovali již dříve. Vývoj pro Windows Phone 8 přechází do finální verze a vývojáři žádají o spolupráci. Chcete se zapojit?

Diskuse:

1–1 z 1
1–1 z 1
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

Zobrazit diskuzi