Lumia 800, limitovaná edice Batman The Dark Knight Rises

Lumia 800, limitovaná edice Batman The Dark Knight Rises

Pro věrné fanoušky Nokie a Batmana je připravena čtyřicítka luxusních telefonů Nokia Lumia 800 v limitované edici. Nokia s Warner Bros spolupracuje už dlouho, kde prvním výsledekm byla Nokia 5800 ve filmu The Dark Knight. Nyní je zde další výsledek dlouholeté společné spolupráce.

30.12.2011, Jan Garaj

Tato limitovaná edice je připravena k chystané premiéře filmu The Dark Knight Rises. 40 mobilních telefonů Nokia Lumia 800 ve speciálním balení má laserem vypálené logo Batman na zadní straně.

Zatím však není jasné, do jakých zemí se telefony dostanou nebo za jakých podmínek budou rozdělovány. Můžeme jen hádat, že je dostanou fanoušci nebo se vydraží a výdělek půjde třeba na charitu. Musíme si zatím počkat, jak se celá situace vyvine. Nezapomeňte se podívat na video, kde je tenhle kousek rozbalován.

Nokia Lumia příslušenství za hubičku? Vytiskněte si jej na 3D tiskárně.

Alespoň takovýto šalamounský způsob řešení nedostatku originálního Lumia příslušenství napadl jihoafričana s přezdívkou RogueCode. Vytvořil si totiž vlastní stojánek v Batman designu.

 

Diskuse:

1–0 z 0
1–0 z 0
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

gary90

Nejsem expert ale vášnivý fanda techniky. Mobily mě zajímají už dlouho ale díky myNokii se mi daří upěvňovat vztah s telefony. Baví mě mobilní technika přes FW až po samotné programování aplikací. Každý týden mě můžete s mým kolegou Michalem Poláčkem potkat v Nedělních tématech.

Zobrazit diskuzi