Nokia Lumia 822 pro Verizon: Exkluzivita na obtíž.

Nokia Lumia 822 pro Verizon: Exkluzivita na obtíž.

Unikly snímky zařízení Nokia Lumia 822, které bude nabízet americký operátor Verizon. Jeho vzhled příliš nezaujme, dotovaná cena by mohla zajistit slušný odbyt na úkor "jednolitosti." 

12.10.2012, Michal Poláček

Vedle T-Mobile a A&T je Verizon jedním z největších operátorů v Americe. Dle uniklých snímků svým brandem udělal z Nokia Lumia 820 tuctový model, který se podobá základním čínským Androidům. 

Tmavý zaoblený design degraduje povedený telefon na low-end s LTE (4G). Z hlediska zaručeného prodeje logický krok, o exkluzivitě se ale v tomto případě nedá mluvit. Upřímně litujeme americké "consumery." 

      

Zdroj: WMpowerusers, WP7connect

FlightRadar24 kontrola leteckého provozu s pohledem z pilotní kabiny

Vylepšený FlightRadar24 přináší kontrolu leteckého provozu i s pohledem z pilotní kabiny.

Nokia Lumia 810: exkluzivní redesign pro T-Mobile US

Včera americký T-Mobile představil nový přírustek Nokia Lumia 810 do jeho portfolia. Jedná se o atraktivní redesign Nokia Lumia 820, v USA by měl být dostupný za pár týdnů. Dočkáme se někdy "ochuzené" verze i u nás?

Nokia Lumia 822 pro Verizon bude také bílá včetně bezdrátové nabíječky

Na internet pronikl snímek bílé verze Nokia Lumia 822 i s bezdrátovou nabíječkou. Brandovaná Lumia 820 tak může vést k představení nových barevných variant "oficiálních" WP8 zařízení.

Nokia Lumia 830 unikla v Číně, nová atraktivní varianta Lumia 820

Čínské fórum Dospy odkrylo reálné snímky WP8 zařízení střední třídy Lumia 830. Zaujme především pěti barevnými variantami. Kdypak nám jej Nokia oficiálně představí?

Představeno: Nokia Lumia 820

Druhý z dvojice prvních zástupců Windows Phone 8, menší Lumia 820 zaujme svým designem, dvoujádrovým procesorem, NFC čipem nebo také slotem na microSD kartu.

Video: Nokia Lumia 820 s výměnnými kryty a bezdrátovým dobíjením

Před pár okamžiky byla představena Lumia 820 s barevnými výměnnými kryty a bezkonkurenčním bezdrátovým hudebním příslušenstvím s dobíjením.

Diskuse:

1–0 z 0
1–0 z 0
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

polas

Jmenuji se Michal Poláček, je mi 21 let, jsem bývalým redaktorem Nokiaforum.cz a myNokia.cz, studuji a bydlím v Brně. V redakci jsem působil od ledna 2010 do února 2013. Po půlročním působení na serveru Svetmicrosoftu.cz, jsem založil web my-Jolla.cz, kde jsme představili také vlastní forum. Věnuji se také projektům my-Device.cz a RetroMusicBlog.eu.

Zobrazit diskuzi