Řádění vraždících zombíků nikdy nekončí, vyzkoušejte povedené Zombie Tsunami

Řádění vraždících zombíků nikdy nekončí, vyzkoušejte povedené Zombie Tsunami

Bláznivé běsnění zombíků tentokrát v propracované grafice jako blesková chytlavá plošinovka.

17.4.2014, Jan Šimek

Ačkoli je Zombie Tsunami ve Store už delší dobu, přes povedenou propracovanou grafiku nezískala příliš pozornosti. Ukážeme si, že trochu neprávem.

Zombie Tsunami vzdáleně připomíná ježka Sonica, postavička zběsile uhání jako o život a hráč ovládá pouze její výskok, kterým se vyhýbá objektům nebo sbírá body a bonusy. Název Tsunami je oprávněný, rychlý spád hráče doknale pohltí.
V průběhu úprku povedeným prostředím města sbíráte cestou zlaťáky a pojídáte obyvatele planety a vytváříte z nich další zombie, kteří se k vám připojí a sbírají body.
Mise jsou rozdělené do pěti kapitol s různou obtížností.
Zombíka si můžete vylepšovat v obchodě například nákupem klobouků nebo dalšího oblečení, nakupovat soutěžní tikety a pod.
Povedené je i propojení s Facebookem, kromě soutěžení v přeměně mozků můžete pojídat i své kamarády, což je někdy celkem legrace. 

Hra je velmi chytlavá, mise jsou krátké a dobře se hodí na ukrácení dlouhé chvíle. Hudební doprovod skvěle umocňuje zážitek ze hry, sice se po určité době trochu oposlouchá, ale není otravný.
Vývojáři si dali záležet na vydařeném prostředí s propracovanou grafikou, na kterém je vidět práce dobře zaplaceného profesionála. Přesto je hra ke stažení zdarma a je možné ji dohrát i bez využití vestavěných mikrotransakcí, kterými si ale lze hraní výrazně usnadnit.

Ke stažení je Facebook Messenger pro Windows Phone, nahradí vestavěný chat

Jedna z nejlepších funkcí, provázaný FB chat ve Zprávách brzo ze systému zmizí. Stáhněte si už teď nový Facebook messenger. 

Diskuse:

1–1 z 1
autor:Hrdopíšek 17. 4. 2014 11:44 | link
nadpis:ZoMbÍcIodpovědět
ZoMbÍcI uUuUuÁáÁá
1–1 z 1
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

honzasima

Fanoušek Finského výrobce Nokia a přístrojů Lumia, hrdý majitel Lumia 1320. Twitter přezdívka: @jan_simecek

Zobrazit diskuzi