Tajná Nokia Normandy - první 4 palcová Asha?

Tajná Nokia Normandy - první 4 palcová Asha?

Twitter účet Eleaks zveřejnil fotografii zatím nepředstavené Nokie. Podle Evleaks se tento model skrývá pod názvem Nokia Normandy. Na první pohled to vypadá na nový přírůstek řady Asha s větším displejem.

26.11.2013, Jan Šimek

Již všemi možnými tajnými fotografiemi proslulý Twitter účet Evleaks zveřejnil další render zatím nepředstavené Nokie. Evleaks ji uvádí pod krycím názvem Nokia Normandy. Nejspíše se jedná o dosud nepředstavený model Asha.

Tato tajná Asha bude mít na rozdíl od svých předchůdců větší displej. Mohlo by se jednat o úhlopříčku 4 palce. S jistotou můžeme říct, že se dočkáme různých barevných variant. Ostatní specifikace a datum, kdy by měl být telefon představen je však zatím ve hvězdách. O dalších informacích vás budeme informovat.

Jak se vám telefon líbí? Pište do diskuze.

Nokia X s Androidem - souhrn uniklých informací

Nokia X, označovaná jako Nokia Normandy, bude prvním modelem Nokia s operačním systémem Android. Jaké budou specifikace a kolik by měl tento již nepřímo potvrzený model stát? Dozvíte se v našem shrnujícím článku.

Nokia Normandy: První Nokia s Androidem se ukazuje v nových barvách (aktualizováno)

O Nokii s Androidem se spekuluje poměrně dlouhou dobu. Dnes jsme se dočkali tajných fotografií zatím nepředstavené Nokia Normandy.

Nové skorosmartphony Nokia Asha představeny

Nokia nepředstavila na Nokia World pouze Lumie. Hned ze začátku prezentace se dostalo i na nové modely Asha. Mají skvělý design a hlavně nízkou cenu.

Diskuse:

1–7 z 7
autor:mefix 26. 11. 2013 08:04 | link
nadpis:chjoodpovědět
Konečně Nokia po dlouhé době vyprodukovala velikostně pro mne přiměřený mobil vzhledný mobil. Bohužel bez světla a bez WP. Takže náhrada za L620 se zas nekoná. Milá Nokio, tak dlouho budeš vyrábět ty megavelké nesmysly, až ztratíš dalšího zákazníka, kterému je spíše fuk, kolik ten malý prcek stojí. Jen chce něco malého a výkonného.
autor:Jura 26. 11. 2013 09:01 | link
nadpis:Re: chjovýše | odpovědět
"náhrada za L620" ???
To je L620 už tak stará?
autor:mefix 26. 11. 2013 09:45 | link
nadpis:Re: Re: chjovýše | odpovědět
Stará jako moje stará tedy není. Je ale tlustá, těžká a baterka mizerná. Jsem asi blázen, kdybych chtěl něco pěkného, malého (3,8" nebo při nejhorším 4"), lehkého, padnoucího do ruky a s výdrží aku tak cca do 7 tis.? Co já bych dal třeba i 10, ale ono nic není. Tak co furt brečí, že lidi nekupují. Já bych kupoval, ale není co s WP od Nokie!
autor:Petr 2. 12. 2013 15:52 | link
nadpis:Re: chjovýše | odpovědět
Souhlas. Max. 4 palcový pěkný mobil s dobrým výkonem, kvalitním foťákem a neošizenou výbavou s WP bych bral taky. Klidně za vyšší cenu. Ale nic takového není. A doporučovat Ascend W1, který má jen 4 GB vnitřní paměti není asi úplně ideální.
autor:bobohome 26. 11. 2013 12:25 | link
nadpis:...odpovědět
to mefix : co to meleš? Co třeba L920? .. do sedmi tisíc seženeš hned na několika obchodech.... Je pravda, že to není "lehký"... tak si počkej, až po Vánocích na tuhle cenu spadne L925 ;-)
Oba tyhle kousky máme doma a naprostá spokojenost ...
autor:mefix 26. 11. 2013 12:38 | link
nadpis:Re: ...výše | odpovědět
bobo: zřejmě jsi nečetl, pro mne je ideální velikost 3,8" s překousnutím max. 4". K čemu mi je L920 nebo 925. Nosiče mobilu za zadkem nemám a velký mobil mi překáží.
autor:Tomáš 29. 11. 2013 22:51 | link
nadpis:Re: Re: ...výše | odpovědět
Tak nelpi na Nokii a kup si třeba Huawei Ascend W1. Tvoje požadavky splní, 4" displej a perfektní vydrž baterie. Stejně se to všechno vyrábí v Číně. Podle recenzí je povedený.
1–7 z 7
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

honzasima

Fanoušek Finského výrobce Nokia a přístrojů Lumia, hrdý majitel Lumia 1320. Twitter přezdívka: @jan_simecek

Zobrazit diskuzi