Video: Den v Londýně s lokačními aplikacemi pro Nokia Lumia

Video: Den v Londýně s lokačními aplikacemi pro Nokia Lumia

Podívejte se na  video z oficiálního kanálu YouTube, které Vám představí nekteré aplikace využívající ke svému chodu GPS. Ústředním tématem budou Nokia Maps, Nokia Drive, Nokia City Lens, Nokia Transport a Nokia Pulse. 

10.8.2012, Redakce

Katie a Pino z blogu Nokia Conversations na 24 hodin zamířili se do ulic olympijského Londýna. Zkoumali, jakým způsobem mohou Nokia aplikace založené na určování polohy pomoci v různých situacích. Video také dokumentuje, jak se jednotlivé programy vzájemně doplňují.

Poznatky

Nokia Drive: pomohl Pinovi ušetřit a rychle se dostat na svůj hotel po příjezdu do Londýna, díky svému off-line režimu (narozdíl od konkurence) nabízí offline vyhledávání a offline navigaci.

Nokia Maps:  kromě bezproblémového plánování trasy z místa A do B, je k dispozici bohatý obsah, jako jsou recenze a fotografie z turistických průvodců nebo od jednotlivých uživatelů.

Nokia City Lens: pomohl Pinovi prozkoumat nové město a objevovat běžná (obchody, restaurace) i atypická místa.

Nokia Transport: pomohl Katie dostat se do Hyde Parku v době dopravní špičky. Nabídl nejlepší trasu, délku cesty a čas odjezdu.

Nokia Pulse: zjednodušil setkání s přáteli, obsahuje fotografie a texty - i aktuální polohu jejich příspěvků.

Zdroj: Nokia Conversation

Video: Nokia City Lens - rozšířená realita i pro Symbian. Ukázka na Nokia 808 PureView!

S aplikací Nokia City Lens poznáte Vaše město z nové perspektivy. Body zájmu v okolí budete mít pak přehledně zobrazeny přímo na displeji. Uvnitř článku najdete demonstrativní video, ale i beta verzi aplikace ke stažení. 

London 2012: oficiální aplikace nabídne čerstvé výsledky z olympiády!

Od 25.7.2012 vypukne 30. ročník letních olympijských her v Londýně. Oficiální aplikace London 2012 přinese nejnovější zprávy, denní plány a aktuální výsledky. Na konci srpna se navíc objeví informace z paralympiády. 

Maps Pro - Panoramio pro Windows Phone

Pokud plánujete výlet, může se vám hodit sdílení obrázků v mapách službou Panoramio. Prohlédnete si záběry z míst na trase a zvolíte nejzajímavější k návštěvě. Aplikace vám dokáže naplánovat cestu a dovést vás k cíli. Je to obdobná zábava jako geocaching.

Video: Nokia Lumia 900 vs. Nokia 3310 vs. kladivo

Kolegové ze serveru GizmoSlip provedli netradiční crash test. Zaměřili se v něm na odolnost modelů Lumia 900 a 3310. Shlédněte zajímavý pokus v kartě Video, výsledky Vás nejspíše překvapí!

Reklama: 24 hodin s Nokia Lumia 900

Prodej nejnovějšího modelu z řady Lumia, Nokia Lumia 900 byl v USA úspěšně zahájen. Prostřednictvím operátora AT&T, u kterého se téměř okamžitě stal obrovským hitem. Podívejte se na velice povedené reklamní video s názvem 24 Hours Hands on with the Nokia Lumia 900.

Sports Tracker verze 1.3 pro Windows Phone - oblíbená GPS aplikace úplně zadarmo!

Aplikaci Sports Tracker netřeba dlouho představovat. Populární aplikace pro příznivce zdravého životního stylu se objevila v nové verzi 1.3. Pro Windows Phone zařízení je navíc bezplatně ke stažení.

Video: Nokia PureMotion - demonstrace nové technologie displeje

Nokia ve svém vrcholném modelu Lumia 920 představila novou technologii displeje Nokia PureMotion. Prohlédněte si ukázkové video, které aktraktivním způsobem podá nezáživné téma.

Video: Ir si nechal udělat vůz v Nokia designu, má za to Lumii 900.

Damien z Wexfordu se zúčastnil soutěže na Twitteru: "Co by jste byli schopni udělat pro zařízení Lumia?" Nokia mu jeho přání splnila. Získal Lumii 900 a unikátní vzhled jeho malého Peugeotu 107.

Diskuse:

1–0 z 0
1–0 z 0
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

redakce

Redakce myNokia.cz se specializuje na operační systémy v přístrojích Nokia Symbian, MeeGo a Windows Phone.

Zobrazit diskuzi