Vyrobte si Nokia Lumia 920, z papíru

Vyrobte si Nokia Lumia 920, z papíru

Nokia ČR na svém Facebooku publikovala nákres Lumie 920, který si můžete vytisknout a následně jako model z modelářského časopisu složit. 

26.10.2012, Michal Poláček

K pátečnímu dni patří spíše oddechová témata. Nokia Lumia 920 může být Vaše již teď. Nachystejte si barevnou tiskárnu, papír a lepidlo. Pak bude záležet už jen na šikovnosti.

 

Pro větší rozlišení klepněte na obrázek, stáhnete jej pomocí pravého tlačítka myši.

Zdroj: Facebook Nokia Česká Republika

Nokia Lumia příslušenství za hubičku? Vytiskněte si jej na 3D tiskárně.

Alespoň takovýto šalamounský způsob řešení nedostatku originálního Lumia příslušenství napadl jihoafričana s přezdívkou RogueCode. Vytvořil si totiž vlastní stojánek v Batman designu.

 

Známe dostupnost a ceny Nokií 820 a 920!

Nokia dnes oznámila dostupnost a (ambiciózní) ceny nových modelů Nokia Lumia 820 a Lumia 920. Jako první se dočkají Německo, Itálie a Rusko. Jak zareagují potenciální zákazníci?

Diskuse:

1–0 z 0
1–0 z 0
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

polas

Jmenuji se Michal Poláček, je mi 21 let, jsem bývalým redaktorem Nokiaforum.cz a myNokia.cz, studuji a bydlím v Brně. V redakci jsem působil od ledna 2010 do února 2013. Po půlročním působení na serveru Svetmicrosoftu.cz, jsem založil web my-Jolla.cz, kde jsme představili také vlastní forum. Věnuji se také projektům my-Device.cz a RetroMusicBlog.eu.

Zobrazit diskuzi