Waze hledá testery komunitní navigace pro Windows Phone 8

Waze hledá testery komunitní navigace pro Windows Phone 8

Co je to Waze? Chytrá komunitní navigace, o které jsme Vás informovali již dříve. Vývoj pro Windows Phone 8 přechází do finální verze a vývojáři žádají o spolupráci. Chcete se zapojit?

9.5.2013, Jiří Procházka

Waze je chytrou komunitní navigací, o které jsme psali již dříve recenzi verze pro Symbian. Nyní se dostává do finále verze pro Windows Phone 8. 

Z obrázku tweetu je zřejmé, že Waze vyhledává každého uživatele Windows Phone, jenž je ochotný testovat aplikaci pro WP8. Diskuzní fórum Waze obsahuje topic, kde si můžete přečíst požadavky k testování a postup k zařazení mezi testery.

Tato informace přináší naději každému, kdo Waze rád používá a chybí mu tato aplikace na Windows Phone. Testování není možná pro každého, ale pokud je mezi námi nadšenec, který by si ho vyzkoušel a unikla mu tato informace, určitě nahlédněte do diskuzního fóra. S téměr 100% pravděpodobností nebude Waze dostupný pro Windows Phone 7.8 (Lumia 610, 710, 800 a 900) z důvodu omezení systému. Nezbývá nic jiného, než držet všem ,,Wazerům" palce a doufat, že vývoj aplikace nebude trvat příliš dlouho.

Logická hra Amazing Alex pro Windows Phone

Od tvůrců světově známé hry Angry Birds přišla další skvělá a chytlavá hra. Tvořte své vlastní úrovně a porovnejte bystrost ostatních hráčů.

S hrou Pirates's Plunder 2 do role piráta - pro Windows Phone

Užijte si pirátského života ve 3D. Veďte své pirátské flotily, ničte a objevujte. Je na čase chytit se velení, loď odplouvá.

Zombies!!! akční tahová strategie pro Windows Phone

V akční tahové strategii zombie hře od Microsoft Studios se musí hráč svým důtipem a předvídáním zbavit se nepřátel a utéct.

Diskuse:

1–1 z 1
autor:nycht dojče 10. 5. 2013 16:18 | link
nadpis:hledá testeryodpovědět
Warez hledá testery? :D
1–1 z 1
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

Georghi.Lounge

Je mi 21 let a jsem studentem Vysoké školy obchodní v Praze. Mobilní telefony jsou mým koníčkem už přes deset let a fandím jak jinak než Nokii. Momentálně se zaměřuji na Symbian, dokud neumře!

Zobrazit diskuzi