Windows Phone 8 míří na trh, seznamte se s ním ve videu

Windows Phone 8 míří na trh, seznamte se s ním ve videu

Dnes večer našeho času byly v San Franciscu s velkou slávou představeny Windows Phone 8. Přináší nové funkce jako Kid's Corner, Rooms, nebo Live Apps, prohlédněte si je společně s Joeem Belfiorem z Microsoftu.

29.10.2012, Michal Poláček

Prohlédněte si dnes uvedený Windows Phone 8 na 19.minutovém videu, na kterím víceprezident pro WP Joe Belfiore popisuje některé nové vlastnosti.

Ve zkratce:

- Kid's Corner, česky Dětský koutek, v podstatě omezený druhý uživatelský účet  
- Rooms, vylepšení v hubu Lidé, umožňující sdílení obsahu v uzevřené skupině lidí, dostupné i pro jiné platformy
- Live Apps, živé aplikace na základní obrazovce, nabízející aktuální obsah. 
- zálohování kompletního nastavení, aplikací i obsahu na Sky Drive, včetně fotografií v plném rozlišení

Telefon si nenecháváme ve vitrýnce, ale používáme ho. Následující video se zaměřuje především na každodenní činnosti moderního člověka, jako je poslech hudby, surfování na internetu nebo komunikace.

Jessica Alba doporučuje Nokia Lumia 920

Na včerejší konferenci, kde byly představeny Windows Phone 8, se objevila také známá herečka Jessica Alba. Jako matka si pochvaluje si Nokia Lumia 920, především její fotoaparát a aplikaci Kid's Corner.

První reálná videa Windows Phone 8 v Lumia 920, srovnání s iPhone5

Včera jsme si ukázali první reálné fotografie Lumia 920, s odpočítávajícím časem do pondělního uvedení se ukazují i první videa Windows Phone 8.

Windows Phone 8 se představí 29.října v San Franciscu

Oficiální představení Windows Phone 8 je naplánováno dnes, 29.října 2012 v 19:00 našeho času (10 AM) v San Francisco. Prezentace se bude týkat také zařízení Nokia Luma 920 a Lumia 820, HTC 8X a 8S nebo Samsung Ativ S.

Diskuse:

1–0 z 0
1–0 z 0
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

polas

Jmenuji se Michal Poláček, je mi 21 let, jsem bývalým redaktorem Nokiaforum.cz a myNokia.cz, studuji a bydlím v Brně. V redakci jsem působil od ledna 2010 do února 2013. Po půlročním působení na serveru Svetmicrosoftu.cz, jsem založil web my-Jolla.cz, kde jsme představili také vlastní forum. Věnuji se také projektům my-Device.cz a RetroMusicBlog.eu.

Zobrazit diskuzi